Yeni James Bond Rolü için Adaylar - Yek Blog- Hangisi Favoriniz ?
Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Benim adım Bond. James Bond.

James Bond film serisi, tarihin en uzun film serilerinden biridir. 1954 senesinden 2015’e kadar tam 27 film ile ekrana gelmiştir. Yapımcılarına 7 miyar dolar kazandırdı ve dünyanın en başarılı dördüncü film serisi oldu.

Yeni James Bond Rolü için Adaylar


Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Daniel Craig benim favori James Bondum değil, bu rol için yeterince zarif olmadığını düşünüyorum, tabi ki bu benim düşüncem. O uzun zamandır ayrılmaya hazırlanıyor ancak bir türlü gidemedi. Basında ise Bond 25 posterinin onun gerçekten son resmi olacağına dair sık sık haberler yer alıyor(ayrıca Ana de Armas rol alacağı söyleniyor ki bu çok harika haber).

Bizler ise yeni 007 ajanına kavuçacağız. Bu yüzden şimdi, James Bond’un rolüyle ilgili olarak basında sıkça duyulan isimleri  beş aday olarak sizlerle paylaşıyorum.

Tom Hiddleston

Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Çok ilginç bir seçenek, çünkü Tom Hiddleston dünya çapında milyonlarca hayranın olan ve sevilen müthiş bir aktör. Hem kurnaz Loki’nin rolünde hem de daha ciddi rollerde son derece güzel oynadı.

Tom, bence bu rol için harika. Hem iç hem de dış görünüş olarak gerçek bir beyefendi.

Henry Cavill

Yeni James Bond Rolü için Adaylar

Dış görünümü ile Cavill  mükemmel bir James Bond. Uzun boylu, koyu saçlı, zarif, tek kelimeyle asil bir İngiliz.

Idris Elba

Yeni James Bond Rolü için 5 aday idris Elba

Şimdiye kadar, bu listedeki en az tanınan oyuncu, ancak bu onu kesinlikle daha az havalı hale getirmiyor. Söylenenlere göre İngiliz aktör bur rol için daha önce de girişimde bulunmuş ancak Daniel Craig ondan hızlı davranmış.

Richard Madden

Kuzey Kralı-Robb Stark, basına göre şu anda bu rolün neredeyse en önemli favorisi. Bunun doğruluk payı yüksektir: son zamanlarda “koruma” dizisindeki rol için “Altın Küre” kazanan iyi bir aktör ve tüm rakiplerinin aksine, onun takvimi o kadar dolu değil ve onunla anlaşmak daha kolay olacaktır.

Yeni James Bond Rolü için favori adayım – Tom Hardy

Şüphesiz James Bond tarihindeki en karizmatik ve sert Bond olacaktır. Tom Hardy parlayan bir aktör, benim en favori oyuncularımdan  biri  ve her rolde oynayabilecek olduğunu kanıtlamıştır. Bence bu seçim  çok sıra dışı bir James Bond olurdu ve bu rolde Hardyy’i görmek isterim.

Peki ya siz bu rolde hangi aktörü görmek isterdiniz? Yorumlarda seçiminizi yaza bilirsiniz.Leave a Reply

Your email address will not be published.

*
*
*